|
|
|
|
|
 Joopvp:
Nogmaals: het gaat er niet om of je personeel meer dan 1 miljoen Rp per maand verdient of naar huis neemt, het gaat erom of jij als baas / werkgever een totale loonsom hebt per maand van 1 miljoen Rp of meer. JIJ bent nml. degene die verplicht is hen dan te verzekeren, en jij bent degene die in de kotoran zit als het een keer echt fout gaat op de werkplek of onderweg ernaar toe / vandaan.
|
If you have nothing to loose, you can risk everything
|
|
|
|
Bij de particuliere verzekeringsmaatschappijen kan je een ¨bedrijfsverzekering¨ afsluiten waarmee alle werknemers incl. hun gezinsleden, mee gedekt zijn. Naast AIA heeft ook MediCare (Lippo) een dergelijke verzekering. Je betaalt dus 1 bedrag voor alle werknemers en hun gezinsleden. Ik heb geen ervaring met AIA maar dat zal wel goed zitten met hun internationale dekking. Ik heb wel ervaring met MediCare (waarin ik zelf zit) en die is redelijk te noemen, gemeten naar de maatstaven van RI. Vraag eens een offerte op bij genoemde maatschappijen.
Jamsostek moet je sowieso je werknemers verzekeren maar ik dacht dat meer ging om vergoeding bij ev. bedrijfsongevallen, ontslag, etc.
|
|
You have to be logged in to post a message. You can login by clicking here.
If you do not have an account yet, you can register yourself here.
|
88,109,206 topic views - 240,766 posts - 13,734 topics - 34,284 members - last post @ 20-01-2021 23:02 CET
|
143,528,119 pageviews |
|
|