|
|
|
|
|
Bah, ik dacht juist erachter te komen hoe je in indonesisch ""mooie oogjes"
zegt. Maar nu is die woordketen weg van het forum....
Misschien kan iemand het gewoon ff hier zeggen ?
"wat heb je mooie oogjes" is nog beter. Bij voorbaat dank, Saidja
|
|
|
|
Mmm, de woordketen is weer terug.
Niks te klagen dus over de moderatie op dit forum....Doei
Saidja
|
|
|
|
hehe.. als een topic wat ouder is, dan staat deze niet meer in de 'Active topics', je kunt dan naar het subforum gaan waar deze in stond, of even gebruik maken van de search (zoeken alleen op titel werkt het beste als je 1 woord weet uit de titel).
|
|
|
|
|
Hi Saidja,
Je vroeg wat heb je "mooie oogjes" ?
Ik zou zeggen , wah toketmu gede (of bagus) .
Vrij vertaald : wat heb je mooie koplampen
Dat bedoel je toch ???
|
|
|
|
|
Beste Jeroen,
Tot mijn verbazing was de topic` Burkaverbod`van Merapi verdwenen, nu bestaat er inderdaad al een topic over dit onderwerp maar om er dan boem gelijk een slot op te gooien is een beetje drastisch, is het niet?
Zou het niet wat vriendelijker zijn om te vermelden: deze topic past in de topic ............ en vanaf morgen is deze topic afgesloten?
Zodat een ieder de kans krijgt om verder te gaan in die andere topic, ook de mensen die niet in staat zijn het door jouw gesloten topic terug te vinden?
Lijkt mij wel zo netjes, zeker gezien het feit dat je andere topics, waar dingen gebeuren die niet door de beugel kunnen, laat voortkankeren met als smoes dat je internet traag is en dat je familiebezoek hebt.
Ik begin inderdaad mij steeds meer te ergeren aan de manier hoe jij dit forum in de door jouw uitgestippelde banen tracht duwen best ventje.
Nu ken ik inmiddels het antwoord al, moet je optyfen als het je niet bevalt, maar dat is dus niet mijn bedoeling.
Het valt op dat er steeds minder Nederlandse gebruikers deelnemen aan dit forum, het zou best kunnen dat dit aan jouw manier van moderatie ligt.
Denk hier eens goed over na, het zou zonde zijn als de Nederlandse kant van dit forum naar de kloten zou gaan.
Groet Malam
|
|
|
|
Malam,
Een sluiting van een topic op deze manier is hoe ik het eigenlijk altijd al doe, zeker met dubbele topics. Een net linkje met waar je terecht kan (voor diegenen die al gereageerd hebben in het topic) en dan meteen op slot.
Ik kan helaas niet nog even wachten met sluiten, om de reden dat er altijd nog reacties volgen, en wanneer moet ik het dan sluiten? Dan blijf ik uitstellen, en hoewel ik ook uit de poldermodel-kolonie kom, vind ik dat direct sluiten het duidelijkst is.
Mijn manier van moderatie is naar mijn weten nauwelijks veranderd, op enkele uitzonderingen na, maar die zijn inderdaad van het forum afgetrapt, helder genoeg. Ik hoop dat ik de teugels wat kan laten vieren, maar vooralsnog gaat dat niet lukken. (Maar die spam-topics heb ik al opgeruimd voordat er veel reacties waren gekomen, dus die heb je wellicht niet eens gezien (wat ook de bedoeling is))
Uiteraard is mijn internet langzaam en is mijn familie nog hier, maar gisteren was ik in Malang, dus dat was mijn smoes voor de afgelopen 40 uur.
|
|
|
|
|
ik heb ooit nog eens een dames hiphop groepje geproduceerd in malang, twin sista heette die
|
|
|
|
Oke, bedankt Sidia. "Wah toketmu gede..."
Ha ha. Ik zal het eens proberen. Over de moderatie op dit forum heb ik niets te klagen, dus.... C ya !
|
|
|
|
Hmm , voor ik het probeer, Sidia. Betekent dat niet eigenlijk,
"wat heb je grote borsten ?" toket = borsten- gede groot ?
WAH !!
|
|
|
|
Dan is bagus toch toepasselijker lijkt me. Ik laat het toch maar bij die oogjes, als je het niet erg vind. groetjes.... Saidja
|
|
|
|
Hmm, gelukkig laat ik me ook weer niet zó makkelijk voor de gek houden.
|
|
|
|
On 06-12-2006 20:18 saidja wrote: Oke, bedankt Sidia. "Wah toketmu gede..."
Ha ha. Ik zal het eens proberen. Over de moderatie op dit forum heb ik niets te klagen, dus.... C ya !
|
Jepp Saidja,
Dus je zit al ff verkeerd in dit topic-tje...want je hebt echt niets te klagen
|
Live life to the max.......
|
|
|
|
Daar hoop ik snel achter te komen, Martin-S...
Ha ha. Ik weet het niet hoor, maar het begint te dagen.....
|
|
|
|
Nou kom, dat gepraat niet hier he.. iedere keer denk ik dat er een klacht is
|
|
|
|
|
hahahaha dit is och een van de grappiger pagina's om te lezen!!!
|
|
|
|
On 12-08-2008 10:22 madrotter wrote: hahahaha dit is och een van de grappiger pagina's om te lezen!!!
|
Als je tijd over hebt, kun je je wel vermaken hier jah
|
Ho Lee Fuk
|
|
|
|
Klagen dat je je hier wel kan vermaken ??
|
Soms denk ik wel eens : je kan m`n rug op zak, dan gaan we er weer voor!
|
|
|
|
Peter, minder klagen en meer positiefs inbrengen, lo?
|
|
|
|
Op 12-08-2008 22:22 schreef merapi: Peter, minder klagen en meer positiefs inbrengen, lo?
|
Maar ik ben zo POSITIEF, ik geniet van dit forum.
En ik heb uitzicht op een paar weken rust.
|
Soms denk ik wel eens : je kan m`n rug op zak, dan gaan we er weer voor!
|
|
|
|
Ik heb nog wat te klagen.
Het zijn er nu twee, dus dient de titel aangepast te worden.
|
|
|
|
|
Jammer dat hier steeds selectief berichten worden verwijderd, blijkbaar wordt hier alleen die flauwe geriatrische onderbroekenhumor van Oyibo gewaardeerd en getolereerd.
|
|
|
|
Nope, je bijdragen zijn offtopic, vandaar dat ze weggehaald worden. Verder zouden ze ook nog eens als kwetsend opgevat kunnen worden, dus haal ik dat gewoon weg. En als ik er niet ben haalt Oyibo ze weg en wordt dat aan me gemeld zodat ik kan zien wat er weggehaald is om er vervolgens nog eens even op te reageren.
Goedenavond toegewenst.
|
|
|
|
|
Wat mij ook opvalt is dat het nieuws altijd over materiele dingen gaat. Er staat eigenlijk nooit positief of leuk nieuws. Nu weer dat de MD90 niet meer mag vliegen. so what, who cares. Honderden anderen soorten, die nog wel vliegen.
Who cares about die stomme Tolweg. Je kunt al op je 10 vingers natellen dat er geen geld voor is, vanwege de crisis.
Automatische poorten voor busbaan. Wauw wat een belangrijk nieuws.
Wanneer komt er een carpool strook.
Kijk dit;
Eeuwenoude mummie aangetroffen op Bali
Is nu wel eens intressant.
Nu kan ik op bovenstaande commentaar verwachten dat je dan zelf goed nieuws moet plaatsen. Maar ja als je dat dan zonder commentaar doet, dan krijg je ook weer opmerkingen.
Gek dat er over nieuw ondekte diersoorten of andere leuke dingen die met de natuur te maken hebben noot iets wordt geplaatst door Mr. Newsbot. Hij is zeker niet geintresseerd in dat soort dingen. Behalve wat er in zijn eigen tuintje gebeurt.
Het zou leuk zijn als er van leuk nieuws ook eens new updates worden geplaatst, of wordt daar verder niet naar gezocht.
Wanneer die MD90 weer mogen vliegen is ook niet intressant, want veiligheid kost geld. Dus ..............
Waarom staat dit nieuws er niet;
Bali internationaal Yoga Featival?  Waarschijnlijk omdat mr. Newsbot het onzin vindt?
www.thejakartapost.com/news/20(...)l-yoga-festival.html
|
|
|
|
|
Die mummie heeft ook gewoon op de website gestaan hoor.  Was alweer enige tijd geleden trouwens.. weet niet meer of er een topic voor aangemaakt is trouwens. Die nieuwe diersoorten hebben ook hier het nieuws gehaald.
|
|
|
|
|
Het ergste is nog dat er forumleden zijn die andere leden stiekum aangeven bij de mod, achter de rug om van degene die een zogenaamd onwelgevallig stukje plaatsten, waarom niet gewoon reageren op diegene en hem/haar van repliek dienen?
|
|
You have to be logged in to post a message. You can login by clicking here.
If you do not have an account yet, you can register yourself here.
|
88,198,145 topic views - 240,782 posts - 13,734 topics - 34,300 members - last post @ 27-01-2021 13:39 CET
|
143,727,859 pageviews |
|
|