|
|
|
|
|
In de nacht was de temperatuur van het buiten zwembad water 23 graden en plaatselijk 37. Toen het binnen zembad nog ff geprobeerd maar dat was toch frisser. Snel naar de slaapkamer gegaan waar het bloedheet was en dus maar af zitten koelen op het balkon met een wiskey met ijs ;-)
|
Van hen die zeggen dat zij mij kennen weet ik dat ze mij niet kennen.
|
|
|
|
Proost geniet er maar van, welke whiskey drink jij? Hier is het nu 20 graden binnen en buiten is het denk ik 3 graden. De temperatuur is bij jouw dus prima zo in de hele vroege morgen.
Lekker wakker worden met een lekkere klets drank zo vroeg hahaha
|
Het mooie van je eigen fouten is dat anderen er soms heel gelukkig van worden..
|
|
|
|
Het was nacht maar welke? ik drink graag een normale black label of als het een mix is mag het ook een red label zijn. Bier alleen als het zweet langs mijn rug loopt maar ik heb geen koelkast op mijn slaapkamer (ideetje) dus drink ik niet zoveel bier.
|
Van hen die zeggen dat zij mij kennen weet ik dat ze mij niet kennen.
|
|
You have to be logged in to post a message. You can login by clicking here.
If you do not have an account yet, you can register yourself here.
|
88,198,145 topic views - 240,782 posts - 13,734 topics - 34,298 members - last post @ 27-01-2021 13:39 CET
|
143,715,063 pageviews |
|
|