|
|
|
|
|
Op 23-06-2016 18:13 schreef oyibo: Ehm? De grote macht? Die is er niet. Aaah, de regels? Het ongewenst reageren, of ageren zoals je wil is net zo storend en forum vervuilend. Je bent daar notabene zelf deel van ook nog.
|
Beste Oyibo, je moet forumleden zoals Elsbeth wel koesteren hoor. Zij zorgen voor een zeker evenwicht, door tegenwicht te bieden aan de soms wat minder elegante uitingen op dit Forum. Zonder de "Elsbeth's" op dit forum zou ik allang vertrokken zijn. Vandaar dat ik het niet fair vindt haar zinnige bijdrage, die ik wel heb kunnen lezen, te schrappen.
|
|
|
|
Hallo jobvanstaalduinen,
De verruwing in de maatschappij klinkt overal door. En dat heeft ook zijn weerslag op het forum. En daarvan kun je echt zeggen dat het niet nodig is. En mensen op het forum daar best over na mogen denken. Blijft het tegelijkertijd door en voor forummers.
Indahnesia is een open forum. En is heeft zijn waarde wel bewezen.
Dat mensen zich "misdragen"? Dat is niet nodig. Overigens is deze discussie 1 van die telkenmale terugkeerd. Net als in de maatsschappij. En is de discussie terug te voeren tot de kern. Hoe tolerant ben je tegenover intolerantie.
En juist daar mag iedereen nog eens overnadenken. Er worden soms dingen uit een toetsenbord gepersd die je de haren te bergen rijzen.
|
It's only kinky the first time.
|
|
|
|
Op 23-06-2016 21:56 schreef jobvanstaalduinen: [quote verwijderd]
Beste Oyibo, je moet forumleden zoals Elsbeth wel koesteren hoor. Zij zorgen voor een zeker evenwicht, door tegenwicht te bieden aan de soms wat minder elegante uitingen op dit Forum. Zonder de "Elsbeths" op dit forum zou ik allang vertrokken zijn. Vandaar dat ik het niet fair vindt haar zinnige bijdrage, die ik wel heb kunnen lezen, te schrappen.
|
Ben ik helemaal met Job eens.
Dan mag dit forum zich bewezen hebben maar het succes van een forum wordt bepaald door de forumleden.
Geen idee wat er geschrapt is maar vind het wel vreemd omdat ik juist eerder zou verwachten dat een post van mij zou worden geschrapt met mijn ordinaire taalgebruik en niet van Elsbeth.
|
|
|
|
Hallo Salina,
Dat is opzich wel uit te leggen. Onaardigheden uitwisselen is een no no. In het geval naar Anne Mieke. Er is zonder topic report ingegrepen overigens omdat user Fred E voor de 2e keer op een dergelijke manier meende te moeten halen.
Tot zover de aanleiding.
Vervolgens wordt het topic geruimd. En zoals vaker het geval is gaan er dan mensen door. In dit geval Elsbeth, die dan doorgaan met zaken die niet in het topic horen. Dan als 2e meent voor een ander aan te geven dat iets niet door de beugel kan.
Vandaar mijn opmerking aan elsbeth, "oooh Juf, hij zei kut !" of een klacht als, Pietje zei tegen Jantje dat................ Nu, daar ga ik niet op in. Als iemand meent onheus bejegend te zijn? Dan is er een mogelijkheid dit te melden. En zullen we er natuurlijk naar kijken en eventueel een aktie nemen. Ik probeer uit te leggen dat het niet zo zwart/wit is als men wel eens denkt.
Elsbeth kun je amper betichten van onredelijkheden in haar posting, nog haar medemens beledigen. Dus daarvan is geen sprake. Willen we met elkaar af van ontspoorde topics? Dan zullen we daar allemaal iets aan bij moeten dragen. Niet reageren in een topic is daar een mogelijkheid van. Om een dwars straat te noemen.
Zo, nu is ook de koffie op en ga ik weer aan het werk
|
It's only kinky the first time.
|
|
|
|
Oyibo of Jeroen kan jij het e-mail adres van Mahonie naar mij doorsturen??
Tenminste als Jeroen nog steeds webmaster is....ik hoor en zie niets meer ven hem
Groetjes
|
|
|
|
Als ik achter de laptop zit morgen dan stuur ik het door
|
It's only kinky the first time.
|
|
|
|
On 05-03-2017 11:14 Kembang wrote:
Oyibo, kijkt effe bij omong omong , daar wordt gevraagd om 2 onsympathieke mensen
eraf te gooien......
|
Ik heb dit nog nooit gedaan, maar ben roerend eens met Kembang. Deze mensen zetten aan tot vreselijke onenigheid.
|
|
|
|
onsympathiek
|
|
|
|
Ik vind het een zwaktebod om mensen te laten verwijderen. Beter is het om op gepaste te reageren op provocaties. Meestal kan dat op een zeer simpele wijze: GA ER GEWOON NIET OP IN. Alles is nu wel zo'n beetje gezegd, laten we over gaan tot de orde van de dag.
|
|
|
|
Ach, het is nog altijd interessanter dan het geraaskal van sommigen over de verkiezingen in Nederland of die malloot Trump. Lekker laten gaan.
|
Een dag niet gelachen is een dag niet geleefd
|
|
|
|
Ik wou ergens reageren en kreeg deze vermelding. Ben nu in Nias en moest een telkomel pakket kopen. Geen andere internet/telefoon operators hier. Een IP-adres blokkeren betekent dat anderen of een ieder in Nias geen member kan zijn van deze forum  ...????
|
|
|
|
Hoe kun je deze posting hier dan neerzetten? (sorry ben blond...)
|
|
|
|
|
Volgens mij heeft een operator bepaade ip-adressen, dus niet alleen 1 voor mobiele toegang tot internet.
Het kan wisselen binnen een bepaalde serie afhankelijk van o.a. waar je bent.
Weet het niet zeker. Ik probeerde het weer en het lukte. Als je alle ip-adressen van telkomsel van nias blokkeert dan kan niemand in nias inloggen hier. Ik weet niet hoeveel ip-adressen er gebruikt worden hier. Blokkeren op ip-adres heeft zeker gevolgen voor eventuele andere members hier.
|
|
|
|
KotaRadja
Gechecked op dit IP adres.
Ik kan geen ban ontdekken.
Waarom dit zo is? Dat zul je aan de btrokken provider moeten vragen.
De oorzaak ligt niet in het forum, of een onderdeel hiervan.
Helaas kan ik je niet verder helpen. Vervelend is het wel, mee eens.
Kembang,
Kun je jouw email nog eens checken?
|
It's only kinky the first time.
|
|
|
|
K embang,
Kun je jouw email nog eens checken?
Helaas Oyibo.....niks gezien, ook in de spam heb ik gekeken....
Groetjes
|
|
|
|
Hmmm, ik zie dat het kan kloppen
Ik heb een email adres van je in de administratie, kembang_*****  hotmail
Ik krijg mijn emails terug als niet (meer) bestaand.
Gebruik je dit email adres nog?
|
It's only kinky the first time.
|
|
|
|
Nee, Oyibo al héél lang niet meer.....
Hoe kan ik je bereiken als ik geen email adres hebt van jou of Jeroen ?
Groetjes...
|
|
|
|
oyibo.indahnesia  gmail.com
Grapjas
|
It's only kinky the first time.
|
|
|
|
Kreeg heden weer zo'n melding. Gebruikt nog steeds het paket wat ik gekocht had in Nias. Ben nu al buiten Nias.
|
|
|
|
Ik ben straks behoorlijk lang bezig geweest om hier een verhaal te plaatsen. Er zouden verboden woorden in het verhaal zitten.
Na lang zoeken kwam ik erachter dat het het woord etrocse (maar dan omgedraaid) is. Hoewel dit vaak geassocieerd wordt met publieke vrouwen is het woord ******* is een normaal Nederlands (afkomstig van het Frans) woord. In mijn verhaal past dat woord perfect. Ik vind het heel vreemd dat hier woorden worden uitgesloten terwijl er hier regelmatig allerlei reclame over vanalles en nog wat (en vooral niet zuiver) neergekalkt wordt.
Het wordt zo wel erg moeilijk gemaakt. En als het dan toch moet dan zou het op zijn minst netjes zijn om aan te geven om welk woord het gaat.
|
|
|
|
|
Gisterenavond vanaf 19.40u was het forum onbereikbaar. Om 23.00u was dit nog steeds het geval. Ik wil dit maar even meegeven, misschien hebben jullie er wat aan.
|
Het is beter spijt te hebben van iets dat je gedaan hebt, dan spijt te hebben om iets dat je niet gedaan hebt
|
|
|
|
Op 06-06-2017 09:17 schreef erwin: Gisterenavond vanaf 19.40u was het forum onbereikbaar. Om 23.00u was dit nog steeds het geval. Ik wil dit maar even meegeven, misschien hebben jullie er wat aan.
|
Kan ik bevestigen.
|
|
|
|
Klopt,
Oorzaak onbekend tot nu toe.
Ik heb Jeroen gemailed dat de site eruit lag.
|
It's only kinky the first time.
|
|
You have to be logged in to post a message. You can login by clicking here.
If you do not have an account yet, you can register yourself here.
|
88,082,213 topic views - 240,766 posts - 13,734 topics - 34,263 members - last post @ 20-01-2021 23:02 CET
|
143,489,035 pageviews |
|
|